Sezóna 2023/2024

Od nové sezóny bude barvy světelského klubu hájit 13 družstev, které se představí v krajských i celostátních soutěžích.

Sezóna 2023/2024 přinese několik změn. Již tradičně se našemu klubu povedlo naplnit kompletní ženskou strukturu. Ženy se nově představí v 1.lize žen, kde budou hrát východní část. Juniorky čeká také změna. Po několika sezónách v extralize budou nyní působit ve 2.lize juniorek-regionu V. Historicky nejúspěšnější světelský tým dorostenek bude hrát 1.ligu. Starší žákyně budou hrát soutěže dvě. Pětkový florbal v Lize žákyň regionu III.- kde je budou čekat převážně pražské a středočeské soupeřky a trojkový florbal v Lize Vysočiny starších žákyň. Mladší žákyně a elévky budou stejně jako v minulém roce bojovat s kluky v Přeboru Vysočiny mladších žáků a v Lize Vysočiny elévů.  

I mužská struktura doznala změn. Muži "A" se po roce opět představí v Regionální Lize mužů- skupině V.  Muži "B" budou hrát stejně jako nově vzniklé družstvo Muži "C" Ligu Vysočiny. Juniorské a dorostenecké kategorie zůstávají zatím nenaplněny. Starší žáci poměří své síly s ostatními v Lize starších žáků-skupině V. Mladší žáci a elévové budou hrát stejně jako dívky Přebor Vysočiny mladších žáků a Ligu Vysočiny elévů. 

Muži se představí i v Poháru Českého florbalu . V prvním kole vyrazí do dalekých Budějovic, kde postupně vyzvou soupeře z Milevska, Pelhřimova, Vimperku a Českých Budějovic.