45_20240219_103706.png

Program na poslední únorový víkend

Poslední únorový víkend se ponese ve znamení domácích zápasů.

Jako první odjedou v sobotu 24. února 2024 muži "B", kteří se vydají do Třeště, kde se utkají s týmem TJ Centropen Dačice "B", s kterým budou chtít odčinit vysokou porážku z minulého zápasu. 

Po nich se k dalšímu domácímu klání postaví ženy, které čeká jeden ze dvou brněnských soupeřů a to celek Aligators Šitbořice, který se posunul díky lepšímu skóre na 6. místo tabulky 1. ligy žen. Utkání začne v 16:00.

Nedělní den začnou naše nejmladší kategorie- elévové a elévky, kteří společně odjedou do Přibyslavi, kde je čekají soupeři z Bystřice nad Pernštejnem, Přibyslavi a nově vznikajícího týmu v Chotěboři. 

Starší žáci odehrají své zápasy v neděli před domácím publikem. Turnaj pro ně začne v 9:00 proti týmu TJ Centropen Dačice, dále od 12:10 proti týmu SK JeMoBu a poslední zápas odehrají proti Snipers Třebíč od 14:20.

Starší žákyně si stejně jako starší žáci v neděli poprvé vyzkouší 1.koš, kde narazí na FBŠ Bohemians a Tatran Střešovice. 

Ženy  v neděli odehrají svůj domácí zápas v Golčově Jeníkově, kde od 14:00 vyzvou druhý brněnský celek a to Hattrick Brno, který podobně jako světelské ženy zažívá delší šňůru výher.