66_20240520_093326.jpg

GUFI CUP 2024-Starší žákyně

Dalším týmem, který vyrazil na mimosezónní turnaj byly starší žákyně.

Ve dnech 17. května 2024 – 19. května 2024 se konal mezinárodní turnaj starších žákyň v Brně s bohatým doprovodným programem. Hned první den holky využily návštěvu Tron Laser Areny. Velké díky patří organizátorům akce, kdy lze jen pochválit za atmosféru na turnaji, kvalitní ubytování v 4hvězdičkovém hotelu Vista.

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou : K1 Florbal Židenice 4:2 

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou : FBC Vikings Kopřivnice 6:1

První den dochází ke změně v rozpisu z důvodu zpoždění příjezdu jednoho týmu a holky, tak odehrály dva zápasy, kdy se jim dařilo a vyhrávají obě utkání. 

FLC Yantar : Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 1:5

V sobotu starší žákyně odehrály poslední utkání ve skupině, kde s houževnatým soupeřem z Ukrajiny nemohly polevit. 

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou : FBC Lutín 2:3

Do vyřazovacích bojů nastupovaly jako jasný favorit zápasu, kdy náš soupeř prohrál všechna utkání ve skupině a má o zápas v tento hrací den navíc. V hlavách se  holkám usadila myšlenka na další zápasy, což se jim vymstilo. Rychle prohráváme, dochází ke změnám v sestavení lajn a dotahujeme. Poté přichází situace, kdy po individuálních chybách inkasujeme a již se nám nepodaří proti správně namotivovanému soupeři, který se soustředil na důrazné napadání vyrovnat. V nervózním závěru FBC Lutín přestřílely, ale na to se minulost neptá a dostáváme lehce opaření medaile útěchy.

Děvčata se nemají za co stydět a určitě zkušenosti zužitkují v dalších sportovních kláních. Turnaj byl pojatý jako co nejvíce rozvojový a hráčky si vyzkoušely hru na více pozicích. 

Odkaz na foto: https://eu.zonerama.com/GUFICU...

Sestava: E. Karbašová, V. Čápová, Z. Daňková, A. Fantová, S. Jelínková, E. Jelínková, N. Severová, E. Orlíčková, A. Teclová, A. Vydrová, D. Čejková, N. Vaňková, M. Oulehlová, K. Jahodová, L. Haasová, M. Vašíčková.

Trenéři: M. Bradáč, M. Karbaš, M. Jelínek.